Kontakt z nami

mStudy Patrycja Piwowarczyk-Kościuk

Skype: patrycja.piwowarczyk

Telefon: +48 880 49 79 26

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 
9:00 - 18:00

SOBOTA

9:00 - 13:00 

Zostaw kontakt - oddzwonimy.

E-Mail: 
Telefon: 
Proszę przepisać. dbk 
    

mStudy - dobry wybór!

 

Firma mStudy to stacjonarne jak i mobilna szkoła języka angielskiego oferująca lekcje indywidualne oraz w grupach 2-3 osobowych. 

Prowadzimy także szkolenia dla firm.

mStudy realizuje spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach. 
Kursanci trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry. Zajęcia prowadzone są z pasją, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Oferujemy zajęcia indywidualne i zespołowe przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, matury, egzaminów międzynarodowych - FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS i innych.

Pomagamy uczniom w opanowaniu materiału przewidzianego programem naucznia, dlatego oferujemy pomoc w odrabianiu zadań domowych, pisaniu wypracowań, przygotowaniu do pisania kartkówek i sprawdzianów.

 Dostosowujemy program zajęć do każdego ucznia indywidualnie. W zależności od wiedzy ucznia przystępującego do nauki języka angielskiego. 


Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego na poziomie od stopnia podstawowego do zaawansowanego.

Dzięki wykwalifikowanym lektorom w mStudy poczujesz magię języka angielskiego, którego nauka okaże się łatwa i przyjemna, a efektywność i skuteczność gwarantują satysfakcję.

Zdobyte umiejętności zwiększą szanse na osiągnięcie sukcesu w dziedzinie potrzeb indywidualnych uczesnika kursu języka angielskiego przez Skype w firmie mStudy.